Show Menu

Club Statistics for UEFA Europa League Qualifying 12/13

Email
Lock
Android mobile app Ios mobile app
Tweeter Facebook Google plus
19 Jun 2019

Latest results

Thursday 2 August 2012

FC Admira Wacker Modling 0 - 2 Sparta Prague 20:05 STATS»
Dundee United 2 - 2 Dinamo Moscow 19:45 STATS»
Hajduk Split 0 - 3 Internazionale 19:30 STATS»
FC Gomel 0 - 1 Liverpool 19:00 STATS»
Servette Geneva 1 - 1 Rosenborg BK 18:45 STATS»
FC Twente 2 - 0 FK Mlada Boleslav 18:45 STATS»
SC Heerenveen 4 - 0 Rapid Bucharest 18:00 STATS»
AIK Solna 3 - 0 Lech Poznan 18:00 STATS»
Kalmar FF 1 - 0 BSC Young Boys 18:00 STATS»
APOEL Nicosia 2 - 1 Aalesunds FK 18:00 STATS»
Anzhi Makhachkala 0 - 0 Vitesse Arnhem 16:00 STATS»

Upcoming matches

Thursday 2 August 2012

KuPS VS Bursaspor 16:30 VS »
Arsenal Kyiv VS Mura 05 17:00 VS »
Dila Gori VS Anorthosis Famagusta 17:00 VS »
Ruch Chorzow VS Viktoria Plzen 18:00 VS »
Tromso VS Metalurg Donetsk 18:00 VS »
Bnei Yehuda VS PAOK Salonika 18:00 VS »
Steaua Bucharest VS Spartak Trnava 18:45 VS »
Asteras Tripoli AC VS Maritimo 19:00 VS »
KRC Genk VS FK Aktobe 19:00 VS »
AC Horsens VS IF Elfsborg 19:15 VS »
Crvena Zvezda VS Omonia Nicosia 19:30 VS »
Videoton FC VS KAA Gent 19:30 VS »
Eskisehirspor VS Olympique Marseille 19:45 VS »
St Patrick's Athletic VS Hannover 96 19:45 VS »
Athletic Bilbao VS NK Slaven Belupo 20:00 VS »
Sarajevo VS Zeta Golubovic 20:00 VS »
Vojvodina Novi Sad VS Rapid Wien 20:00 VS »

Thursday 9 August 2012

Omonia Nicosia VS Crvena Zvezda 17:00 VS »
Dinamo Moscow VS Dundee United 17:00 VS »
IF Elfsborg VS AC Horsens 17:00 VS »
FK Aktobe VS KRC Genk 17:00 VS »
NK Slaven Belupo VS Athletic Bilbao 17:45 VS »
Legia Warsaw VS SV Ried 18:00 VS »
Rosenborg BK VS Servette Geneva 18:00 VS »
Aalesunds FK VS APOEL Nicosia 18:00 VS »
Metalurg Donetsk VS Tromso 18:00 VS »
Mlada Boleslav VS FC Twente 18:00 VS »
Anorthosis Famagusta VS Dila Gori 18:00 VS »
KAA Gent VS Videoton FC 18:30 VS »
BSC Young Boys VS Kalmar FF 18:30 VS »
Lech Poznan VS AIK Solna 19:00 VS »
Spartak Trnava VS Steaua Bucharest 18:30 VS »
Zeta Golubovic VS Sarajevo 19:00 VS »
Sparta Prague VS FC Admira Wacker Modling 19:00 VS »
Vitesse Arnhem VS Anzhi Makhachkala 19:00 VS »
Viktoria Plzen VS Ruch Chorzow 19:00 VS »
PAOK Salonika VS Bnei Yehuda 19:00 VS »
Bursaspor VS KuPS 19:30 VS »
Hannover 96 VS St Patrick's Athletic 19:30 VS »
Rapid Bucharest VS SC Heerenveen 19:30 VS »
Olympique Marseille VS Eskisehirspor 19:45 VS »
Internazionale VS Hajduk Split 19:45 VS »
Liverpool VS FC Gomel 20:05 VS »
Rapid Wien VS Vojvodina Novi Sad 20:05 VS »
Maritimo VS Asteras Tripoli AC 21:00 VS »
Mura 05 VS Arsenal Kyiv 19:00 VS »